Дротові чи бездротові?
- Дротові навушники не потребують заряджання і завжди готові до використання. Однак дроти можуть сплутатися, також не всі сучасні  пристрої мають роз'єм для дротових навушників.
- Бездротові навушники дають свободу дій, але працюють від акумулятора. Найпопулярніший тип - TWS (True Wireless Stereo), мініатюрні пристрої, що підключаються через Bluetooth.

Типи навушників:
- Вакуумні вставляються у вушний канал та добре ізолюють від зовнішніх шумів. Деякі з них забезпечені функцією шумозаглушення, щоб відокремити слухача від зовнішніх звуків. 
- Вкладиші вставляються у вушну раковину, комфортніші, але менш шумоізольовані і більше відчуваються у вухах.
- Накладні навушники надягають на вуха, можуть бути відкритого або закритого типу. Закриті забезпечують найкращу шумоізоляцію.

Характеристики для вибору:
- чутливість: впливає на гучність звучання.
- частотний діапазон: Зазвичай від 20 до 20 000 Гц.
- Імпеданс ( електричний опір 16 або 32 Ом, чим більше опір, тим кращій звук) Підбирайте під пристрій, з яким використовуватимете навушники.
- Вага та розміри: важливі для комфорту.
- Підтримка кодеків.
- ОС смартфона.

Для Apple ми радимо AirPods. І ось чому:
- Сумісність із пристроями Apple: AirPods легко підключаються до iPhone, iPad та Mac через Bluetooth. Вони також автоматично синхронізуються з Apple ID, що спрощує перемикання між пристроями.
- Якість звуку: AirPods забезпечують гарну якість звуку із чистими високими та низькими частотами.
- Зручність та комфорт: AirPods легкі, зручні та добре тримаються у вухах. Вони не мають дротів, що робить їх зручними для повсякденного використання.
- Автономна робота: Заряду AirPods вистачає на кілька годин прослуховування музики чи розмов. Крім того, зарядний футляр дозволяє швидко заряджати їх у дорозі.
- Інтеграція з Siri: Ви можете керувати музикою, відповідати на дзвінки та ставити запитання Siri, використовуючи голосові команди.
AirPods – це стильні, зручні та функціональні навушники, які підходять для користувачів Apple-пристроїв.

Як же бути, якщо ви не хочете AirPods або у вас смартфон на андроїд? Є широкий вибір навушників Anker, Sony, Panasonic, JBL.

   Наприклад, Anker надає альтернативу AirPods з високою якістю звуку та більш доступною ціною.
Навушники Anker - це відмінний вибір для поціновувачів якісного звуку. Ось кілька причин, чому вони заслуговують на увагу:
- Технології та якість звуку (ACAA, BassUp, HearID та SweatGuard, щоб забезпечити високу якість звучання).
- рекомендації від лауреатів премії GRAMMY.
- Різноманітність моделей.
- Зручність та функціональність.
- Гарантія – 18 місяців.

Вибирайте навушники, які відповідають вашим уподобанням та потребам. А команда E-STUFF з радістю допоможе зробити цей вибір свідомим.