Ви постали перед новим вибором, потрібна недорога, якісна та надійна пральна машина. Як правильно вибрати? Які критерії важливі?

Як завжди, E-STUFF допоможе Вам у цьому.

Отже:

Вибирати нову пральну машину потрібно дуже уважно, ретельно продумавши всі свої вимоги та побажання до нової техніки, адже такі пристрої використовуються постійно, а служать вони протягом багатьох років. І користуватися навіть п'ять років поспіль незручною пралкою з недостатнім завантаженням барабана або невідповідним функціоналом, повірте дуже сумнівне задоволення. Але як вибрати пральну машину — зручну, надійну, з правильними характеристиками та дійсно потрібними функціями?

1) Спосіб завантаження.

Найбільш поширеними вважаються моделі з фронтальним завантаженням. Для невеликої родини або людей похилого віку краще підійдуть пральні машини з вертикальним завантаженням. Також останні моделі – ідеальний варіант для малогабаритних квартир та будинків. Вертикальні пральні машини мають тонкий, але глибокий корпус. Завантаження речей у барабан здійснюється зверху, тому практично вся кришка девайса відкидна, у зв'язку з чим такі машини потрібно розміщувати так, щоб над ними зверху завжди було достатньо вільного місця для відкривання кришки. Вертикальні пральні компактні, але місткі — кількість білизни в них міститься приблизно така ж, як у повнорозмірну фронтальну модель, а місця вертикальний гаджет займає значно менше.

2) Габарити.

Вузька чи повногабаритна? Ключовий параметр, який важливо враховувати при виборі місця встановлення пральної машини. Найбільш компактними вважаються моделі з вертикальним завантаженням. Втім, серед фронтальних аналогів також є відносно вузькі, які можна встановити в малогабаритній ванній кімнаті.

3) Об'єм завантаження для прання.

Дуже пов'язані з габаритами. Підбирається з урахуванням кількості людей у сім'ї та обсягу речей, які ви хочете прати за один раз. Брати з великим запасом не рекомендується, оскільки це спричинить збільшення витрат на воду та електроенергію. Пральна машинка зі збільшеним барабаном може споживати більше електроенергії та води під час циклу прання, і якщо ви стираєте за один раз багато речей, це виправдано, але коли кількість білизни стабільно невелика, то придбання такого гаджета буде просто нераціональним. Те ж саме і з надто маленькою пралкою - якщо в покупці мініатюрної моделі немає об'єктивної необхідності, а прати доводиться часто і багато, то така техніка просто не справлятиметься зі своїми завданнями, а вам доведеться розбивати закладку білизни на кілька прань. І незручно і невигідно за вартістю ресурсів.

4) Функціонал.

Від кількості додаткових функцій залежить зручність та безпека експлуатації. Але щоб не переплачувати зайве, важливо вибирати тільки ті опції, які вам точно потрібні. Наприклад, якщо в сім'ї є дитина, то безперечно корисною буде пральна машина з функцією захисту від дітей. Деякі моделі можуть передбачати повноцінний функціонал сушіння, режими обробки речей пором або спеціальні програми для прання особливих речей, наприклад спортивного одягу або ковдр, антиалергічні програми. Для багатьох важливий режим швидкого прання. Функція відкладеного старту, за допомогою такого таймера ви легко зможете налаштувати старт циклу прання таким чином, щоб пристрій закінчив віджимання білизни якраз до потрібного часу. Наприклад, коли ви повернетеся додому з роботи або прокинетеся вранці.

5) Клас енергоспоживання.

Чим вищий цей параметр, тим економнішою є пральна машина. Цей параметр вказує, скільки енергії споживається пристроєм під час роботи. Зараз у продажу є дуже великий вибір енергозберігаючих пралень із класом енергоспоживання рівня А+++ та вище. Природно, що тут варто віддавати перевагу максимально енергозберігаючим моделям — вони створюють менше навантаження і на електромережі, і на сімейний бюджет.

6) Клас прання та віджиму.

Що вище ці показники, то краще пральна машина стирає/віджимає речі.

7) Тип двигуна.

Моделі з колекторним двигуном коштують дешевше, з інверторним – працюють тихіше, споживають менше електроенергії та рідше виходять з ладу.

8) Країна-виробник.

Щоб придбати надійну та довговічну пральну машину, важливо купувати продукцію від перевіреного бренду. Але питання вартості теж важливе, тому тут потрібно шукати золоту середину у співвідношенні «ціна-якість».

Заходьте на наш сайт, обирайте або просто зателефонуйте, а ми Вам підберемо:

https://e-stuff.ua/stiralnye-mashiny/