Ми часто чуємо від наших друзів-клієнтів при покупці холодильника: «Все добре, холодильник подобається, але у нас велика родина, хотілося б більше місця в холодильній камері».

Пропонуємо вам експертне рішення від E-STUFF для подібної ситуації:

Це однокамерний холодильник LIEBHERR із функцією BioFresch, наприклад, модель RBe 5220 Plus

Загальний корисний об'єм холодильної камери: 377 літрів, тобто майже на 100 літрів більше, ніж у комбінованому холодильнику.

Що вам це дає?

У ньому легко поміститься велика каструля з вашим улюбленим борщем або супом, сковорідка або казан, деко з домашнім багатоярусним тортом, велика ціла піца і багато різних і необхідних вам продуктів.

А для таких маленьких предметів, як стаканчики з йогуртом, баночки з варенням і тюбики, також потрібне місце. У холодильнику Liebherr є відділення VarioSafe. Це відділення з можливістю регулювання за висотою, завдяки якому вам удасться впорядкувати свої продукти. Просто розташуйте дворівневе відділення VarioSafe у тому місці в холодильнику, де вам потрібно.

Також е полиця для пляшок над сейфом BioFresh. Ящо ви чекаєте на гостей і хочете охолодити трохи більше напоїв, ніж зазвичай? Їх можна поставити на полицю над відділенням BioFresh: просто зніміть скляну панель над полицею, щоб мати змогу поставити пляшки різного розміру.

А як же м'ясо, риба, сири, молочка? А як же овочі та фрукти?

Все просто, Liebherr вже подумав за вас, а експерти з E-STUFF розкажуть вам про це!

BioFresch – перша у світі зона свіжості та запатентована Liebherr назва. Продукти зберігаються в камері BioFresch на сім днів більше.

Контейнер DrySafe: Хочете, щоб ніжне філе телятини або молоко залишалися свіжими якомога довше? Про це потурбується BioFresh: у відділенні Meat & Dairy температура становить майже 0°C — це ідеальні умови зберігання для делікатних продуктів. А найкраще те, що все досконало налаштовано вже на заводі, щоб ваші продукти довше залишалися свіжими.

Функція для зберігання овочів та фруктів Fruit & Vegetable-Safe: Хрусткий салат і соковиті полуниці — найніжніші продукти заслуговують на особливе місце, щоб довше залишатися свіжими. Відділення BioFresh. У відділенні Fruit & Vegetable температура становить майже 0°C. Завдяки високому рівню вологи та герметичності це відділення чудово підходить для незапакованих овочів і фруктів. Вам не потрібно нічого налаштовувати.

І це ще не все:

Режим PartyMode - можна зустрічати гостей: холодильник Liebherr готовий до вечірки. У режимі PartyMode вмикається функція SuperCool. Через 24 години пристрій автоматично повертається у звичайний режим роботи.

Режим SabbathMode - за правилами шабату в суботу нічого не працює. Це стосується й електроприладів. Ваш Liebherr це врахує. У режимі SabbathMode освітлення, звуки та дисплей холодильника повністю вимкнено. Через 80 годин режим SabbathMode вимикається.

Режим CleaningMode - досі під час чищення холодильника вибираєте, вимкнути його, щоб заощадити енергію, чи залишити ввімкненим, щоб було краще видно? Режим CleaningMode позбавляє від цієї проблеми: охолодження вимикається, а освітлення й далі працює. Так ви зможете легко очистити свій Liebherr.

Режим NightMode - холодильник Liebherr не турбуватиме ваш сон: у режимі NightMode він вимикає всі звуки. Навіть IceMaker поводиться тихенько, як мишка. Внутрішнє освітлення приглушується, тому не засліпить вас, коли ви вночі відкриєте холодильник.

Режим EnergySaver - Хочете водночас заощаджувати електроенергію та гроші? З холодильником Liebherr це буде дуже легко, адже в нього є спеціальний режим. Якщо ввімкнути режим EnergySaver, стандартна температура підвищиться на два градуси. Тому вашому Liebherr потрібно буде ще менше електроенергії, а продукти залишатимуться свіжими.

Ще можна багато розповідати про фукції, які доступні в цьому холодильному приладі, але ми поки що зупинимося.

Можливий варіант у виконанні з нержавіючої сталі.

До речі, у багатьох європейських країнах мешканці відмовляються від комбінованих холодильників-морозильників на користь однокамерних. Це просто зручно та практично.

Наше резюме від команди E-STUFF: Однокамерний холодильник LIEBHERR із камерою BioFresch, це ідеальне рішення для великої родини!

https://e-stuff.ua/odnokamernyi-kholodylnyk-liebherr-rbe-5220-plus/

Але заморожувати продукти вам теж потрібно? Не проблема, звертайтеся, ми підберемо вам морозильну камеру під ваші потреби та бажання, велику чи маленьку, вертикальну чи морозильну скриню. Все залежить від вашого бажання та розмірів приміщення. До речі, у Liebherr багато моделей морозилок працюють за температури навколишнього середовища до мінус 15 градусів, а це означає, що ви сміливо зможете розмістити її на балконі.

 Але то вже зовсім інша історія!